IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O.
Wrocław · NIP 894-323-61-34
Główna działalność przetargowa: Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Roboty budowlane · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 25 kwietnia 2025 do 29 kwietnia 2026
- Postępowania
- 9
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Tbs-Wroclaw
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 976 762 złWrocławskie Mieszkania Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O..
- EDYTA ECK, WIESŁAW ECK MATERIAŁY BUDOWLANE BUDRYM S.C.5 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- MARIUSZ LIS ZAKŁAD DEKARSKI3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- DAMIANBUD DAMIAN KOSMAN3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- AMTC POLAND SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- VENBUD SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw, remontów i robót awaryjnych w branży budowlanej w zasobach TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie podzielone na 2 częściDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Część 2 | Tbs-Wroclaw |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 9
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 22.2%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Serwis - konserwacja i drobne naprawy urządzeń instalacji wentylacji mechanicznej na nieruchomościach należących do TBS Wrocław Sp. z o.o.DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O.?
IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. wygrał 2 części w 9 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,26 mln zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 22.2%.
Jakie są opinie o IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 25 kwietnia 2025 do 29 kwietnia 2026 firma złożyła oferty w 9 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. to 976 762 zł – kontrakt udzielony przez Wrocławskie Mieszkania Sp. Z O.O..
W jakich branżach IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień IMPULS OBSŁUGA SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), Roboty budowlane, Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, Usługi naprawcze i konserwacyjne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

