IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA
Od 20 lipca 2026 do 31 lipca 2026 IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA złożył oferty w 10 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za —. Najwięcej wygrywa w kategorii Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
10
z ofertą firmy
Złożone oferty
10
osobno na każdą część
Wygrane części
7
w 7 postępowaniach
Skuteczność
70%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jak często IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Złożone oferty | Wygrane części | Wartość wygranych |
|---|---|---|---|
| lip 26 | 10 |
W jakich branżach specjalizuje się IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Z kim konkuruje IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA do konkurenta |
|---|---|---|
| JAMP PROJEKTY SP. Z O.O.Wrocław | 9 | 7 : 0 |
Którzy zamawiający wybierają oferty IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
TD TAURON Dystrybucja S.A.dolnośląskie | 6 | 67% | — |
| 1 |
Ostatnio wygrane przetargi IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| (Projektowanie) Budowa stacji kontenerowej wraz z budową sieci nN w celu zasilenia obiektów w miejscowości Wrocław ul. Sycowska dz. nr 14/11, 13/8, 33/2, 14/9, AM-19, 126, 127/3, AM-14.. I-WR-AI-2600248(TS)MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Tauron Dystrybucja S.A. Oddział W Krakowie | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA
Ile przetargów wygrał IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA?
Od 20 lipca 2026 do 31 lipca 2026 IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA złożył oferty w 10 postępowaniach i wygrał 7 z nich (70%). Łącznie to 7 wygranych części o wartości —.
U jakich zamawiających IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA wygrywa przetargi?
Najwięcej części IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA wygrał u zamawiających: TAURON Dystrybucja S.A., Tauron Dystrybucja S.A. Oddział W Krakowie.
Z kim konkuruje IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co IE PROJEKT MARCIN SAŁĘGA najczęściej startują: JAMP PROJEKTY SP. Z O.O., DUDEK TELNET SP.K., ZAKŁAD PROJEKTOWO WDROŻENIOWY ELGO JANUSZ GODYŃ, BEH ELTEC POLSKA" SP. Z O.O., RM PROJEKT ELECTRIC SP. Z O.O. SP. K., JB PROJEKT JAROSŁAW BODAK. Z firmą JAMP PROJEKTY spotkał się w 9 postępowaniach.