HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O.
Zawiercie · NIP 649-232-73-06
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 16 października 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 14
- Wygrane postępowania
- 9
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Miejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 52 991 złMiejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Miejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu | 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O..
- GLOSTER SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 12 wygranych części
- HURTOWNIA ART. SPOŻYWCZYCH „MIŚ” BARBARA FLORJAŃSKA11 wspólnych postępowań · 16 wygranych części
- ZAKŁADY MIĘSNE „H.A.M.” CICHOŃ I WSPÓLNICY SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- KAWON KŁÓSEK SP. JAWNA8 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- PIEKARNIA S.C. MARTA I ROMAN ROSIKOŃ8 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia ofert na dostawę art żywnościowych dla Przedszkola nr 3ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Część 4 | Miejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 14
- Postępowania
- 9
- Wygrane
- 64.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na dostawę art spożywczych dla Szkoły Podstawowej nr 13 w ZawierciuŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O.?
HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. wygrał 9 części w 14 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 242 210 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 64.3%.
Jakie są opinie o HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 16 października 2025 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 14 postępowaniach i wygrała 9. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. to 52 991 zł – kontrakt udzielony przez Miejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu.
W jakich branżach HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK, FABRYKA WAFLI ‘’IGLO’’ EDMUND ZYGMAŃSKI SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.