HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K.
Duchnice · NIP 822-235-09-34
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 16 kwietnia 2025 do 1 sierpnia 2026
- Postępowania
- 40
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- "Art-Bud" T.Wykpisz I K.Wykpisz Spółka Jawna
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 758 240 złToruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych Tkalnie Zelów S.A.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
"Art-Bud" T.Wykpisz I K.Wykpisz Spółka Jawna | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K..
- TRUCK MOTOR WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O.11 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- TOOLMEX TRUCK SP. Z O.O.7 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- PROMAG6 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- MAGLO SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- TOP FORKLIFT POLSKA SP Z O.O.5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/2026 na dostawę Wózka widłowego czołowego do wysokiego składowania.WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Dostawa Wózka widłowego czołowego do wysokiego skł… | "Art-Bud" T.Wykpisz I K.Wykpisz Spółka Jawna |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 40
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 15%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/2026 na dostawę Wózka widłowego czołowego do wysokiego składowania.WielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K.
Ile przetargów wygrał HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K.?
HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. wygrał 6 części w 40 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,47 mln zł. Oferty firmy wybrało 6 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 15%.
Jakie są opinie o HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 16 kwietnia 2025 do 1 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 40 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. to 758 240 zł – kontrakt udzielony przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych Tkalnie Zelów S.A..
W jakich branżach HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień HELI POLSKA MURAWSKI I WSPÓLNICY SP. K. wygrywa w branżach: Maszyny przemysłowe, Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
