GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O.
Błonie · NIP 118-199-68-47
Główna działalność przetargowa: Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne · Druki i produkty podobne · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 13 czerwca 2025 do 28 sierpnia 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 99 630 złWojewództwo Zachodniopomorskie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O..
- AGENCJA REKLAMY EUREKA PLUS BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PROFI BIZNES GROUP SYLWIA KARINA MAJEWSKA1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
- RED FLAMINGO KRZYSZTOF BUDZYŃSKI1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- FENIX ACADEMY1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- ZAPOL SOBCZYK SP.K.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa polegająca na zaprojektowaniu, wykonaniu i dostarczeniu 800 egzemplarzy edukacyjnej gry planszowej promującej postawy proinnowacyjne oraz prezentującej ekosystem innowacji Pomorza Zachodniego.ZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | Opracowanie, wykonanie i dostarczenie 800szt. gry… | Województwo Zachodniopomorskie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 28.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Wykonanie, produkcja, druk i dostawa dydaktycznej gry przyrodniczej „Karpaccy łowcy – tropem wilka, rysia i niedźwiedzia”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O.?
GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. wygrał 2 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 173 430 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 28.6%.
Jakie są opinie o GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 13 czerwca 2025 do 28 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. to 99 630 zł – kontrakt udzielony przez Województwo Zachodniopomorskie.
W jakich branżach GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień GRUPA WYDAWNICZA REGIO SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne, Druki i produkty podobne, Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
