GRAŻYNA GOŚLIŃSKA- WIŚNIEWSKA
Dane od 1 stycznia 2026 do 1 stycznia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa GRAŻYNA GOŚLIŃSKA- WIŚNIEWSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Euronauka Andrzej Czubaj
- Najaktywniejszy region
- Wielkopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 6960 złEuronauka Andrzej Czubaj
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Euronauka Andrzej Czubaj | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GRAŻYNA GOŚLIŃSKA- WIŚNIEWSKA.
- WALENTINA ŁAZARIENKO1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ALEKSANDRA HAASE1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- DOROTA MAŁEK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CE LINGUA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe numer 01/6.12/2026dotyczące wyboru Wykonawcy w zakresie przeprowadzenia zajęć na kursach języka polskiego .WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Przeprowadzenia zajęć jęz. polskiego dla 4 grupy (… | Euronauka Andrzej Czubaj |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GRAŻYNA GOŚLIŃSKA- WIŚNIEWSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GRAŻYNA GOŚLIŃSKA- WIŚNIEWSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe numer 01/6.12/2026dotyczące wyboru Wykonawcy w zakresie przeprowadzenia zajęć na kursach języka polskiego .WielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GRAŻYNA GOŚLIŃSKA- WIŚNIEWSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu