GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI
Toruń · NIP 956-211-39-49
Główna działalność przetargowa: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne · Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Dane od 2 kwietnia 2025 do 26 lipca 2026
- Postępowania
- 49
- Wygrane postępowania
- 23
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska We Wrocławiu
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 181 500 złRegionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska W Olsztynie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 24 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI.
- TRIBIO SP. Z O.O.10 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- ECO-HELP SABINA KLICH6 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- GREENOVA KATARZYNA WALKOWIAK6 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- STOWARZYSZENIE PRZYRODNIKÓW OSTOJA5 wspólnych postępowań · 13 wygranych części
- FUNDACJA SNOPOWIĄZAŁKA5 wspólnych postępowań · 9 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Monitoring stanu ochrony zwierząt w obszarach Natura 2000 w podziale na części od I do II.WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Część I | Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska W Poznaniu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 49
- Postępowania
- 23
- Wygrane
- 46.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 13 Opracowanie prognozy oddziaływania na środowiskoDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI
Ile przetargów wygrał GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI?
GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI wygrał 52 części w 49 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,24 mln zł. Oferty firmy wybrało 10 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 46.9%.
Jakie są opinie o GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 2 kwietnia 2025 do 26 lipca 2026 firma złożyła oferty w 49 postępowaniach i wygrała 23. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI to 181 500 zł – kontrakt udzielony przez Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska W Olsztynie.
W jakich branżach GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień GOBIO - USŁUGI PRZYRODNICZE MICHAŁ MIĘSIKOWSKI wygrywa w branżach: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze, Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.