GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI
Główna działalność przetargowa: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 1 lipca 2025 do 11 czerwca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Dominator Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 152 914 złDominator Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Dominator Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI.
- ENERGY INSTAL SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MCE FOTOWOLTAIKA SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CENTRUM USŁUG SPECJALISTYCZNYCH CENTRALNEJ STACJI RATOWNICTWA GÓRNICZEGO CENRAT SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- JAMAT GROUP SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FLOWECO SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE 1/06/2025 ZAKUP INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ WRAZ Z DOSTAWĄ I MONTAŻEM – 1 szt.ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Zakup instalacji fotowoltaicznej z dostawą i monta… | Dominator Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FESL - 10/2026ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI
Ile przetargów wygrał GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI?
GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI wygrał 1 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 152 914 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lipca 2025 do 11 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI to 152 914 zł – kontrakt udzielony przez Dominator Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
W jakich branżach GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień GO ENERGY FOTOWOLTAIKA ADAM ZALESIŃSKI wygrywa w branżach: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.