GINKGO BIOWORKS, INC.
Od 13 marca 2026 do 13 marca 2026 GINKGO BIOWORKS, INC. złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 6,61 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
6,61 mln zł
średnio 6,61 mln zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często GINKGO BIOWORKS, INC. bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się GINKGO BIOWORKS, INC.
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY443,41 mln zł
- 2YUNEX SP. Z O.O.224,61 mln zł
Z kim konkuruje GINKGO BIOWORKS, INC. w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: GINKGO BIOWORKS, INC. do konkurenta |
|---|---|---|
| SELVITA S.A.Kraków | 1 | 1 : 0 |
Którzy zamawiający wybierają oferty GINKGO BIOWORKS, INC.
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 6,61 mln zł |
W których województwach GINKGO BIOWORKS, INC. wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi GINKGO BIOWORKS, INC.
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował GINKGO BIOWORKS, INC.
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
Najczęściej zadawane pytania o GINKGO BIOWORKS, INC.
Ile przetargów wygrał GINKGO BIOWORKS, INC.?
Od 13 marca 2026 do 13 marca 2026 GINKGO BIOWORKS, INC. złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 6,61 mln zł.
U jakich zamawiających GINKGO BIOWORKS, INC. wygrywa przetargi?
Najwięcej części GINKGO BIOWORKS, INC. wygrał u zamawiających: Naturalantibody S.A..
Z kim konkuruje GINKGO BIOWORKS, INC. w przetargach?
W tych samych postępowaniach co GINKGO BIOWORKS, INC. najczęściej startują: SELVITA S.A.. Z firmą SELVITA spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach GINKGO BIOWORKS, INC. bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części GINKGO BIOWORKS, INC. ma w kategoriach: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze.
W jakim województwie GINKGO BIOWORKS, INC. wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części GINKGO BIOWORKS, INC. przypada na województwo mazowieckie.
Jaki jest największy kontrakt GINKGO BIOWORKS, INC.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień GINKGO BIOWORKS, INC. to 6,61 mln zł. Zamawiający: Naturalantibody S.A..