GEOLEET LUCYNA LITWINEK
Dane od 28 lutego 2025 do 6 maja 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 0
- Wygrane części
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co GEOLEET LUCYNA LITWINEK.
- ZAŃ BIURO GEODEZYJNO-PRAWNE SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- STANMAR – MARIA STANISŁAWEK2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- BIURO USŁUG GEODEZYJNYCH MARIUSZ DUDKOWSKI, MONIKA DUDKOWSKA I EDWARD DUDKOWSKI SPÓŁKA CYWILNA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- GEOMATPRO GEODEZJA I GEOMETRYKA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MASTERGEO SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z GEOLEET LUCYNA LITWINEK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często GEOLEET LUCYNA LITWINEK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia oferty na realizację zamówienia, którego wartość nie przekracza kwoty 170 000 zł na: Wykonanie podziałów geodezyjnych nieruchomości gruntowych w celu wydzielenia pasów drogowych dróg gminnychLubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy GEOLEET LUCYNA LITWINEK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w Polsce
Do firmy GEOLEET LUCYNA LITWINEK nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567