FUNDACJA "NASZE WSPARCIE
BIAŁOGARD · NIP 672-209-95-83
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 9 lipca 2025 do 26 sierpnia 2026
- Postępowania
- 16
- Wygrane postępowania
- 14
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FUNDACJA "NASZE WSPARCIE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centrum Usług Społecznych W Koszalinie
- Najaktywniejszy region
- Zachodniopomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 516 000 złCentrum Usług Społecznych W Biesiekierzu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 8 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FUNDACJA "NASZE WSPARCIE.
- SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "SANOW3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „FENIKS”2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- PHYSIO CARE CENTRUM FIZJOTERAPII MONIKA SZYMONIAK-PISZORA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KONTRAKTOR SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FUNDACJA "NOSTRA1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr OUS.262.27.2026 Indywidualne wsparcie fizjoterapeuty dla mieszkańców mieszkań wspomaganychZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | — | Centrum Usług Społecznych W Koszalinie |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FUNDACJA "NASZE WSPARCIE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FUNDACJA "NASZE WSPARCIE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 16
- Postępowania
- 14
- Wygrane
- 87.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr OUS.262.27.2026 Indywidualne wsparcie fizjoterapeuty dla mieszkańców mieszkań wspomaganychZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FUNDACJA "NASZE WSPARCIE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu