FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,
Nochowo · NIP 785-126-43-98
Od 2 grudnia 2025 do 9 grudnia 2025 FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za 229 950 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
2
z ofertą firmy
Złożone oferty
2
osobno na każdą część
Wygrane części
2
w 2 postępowaniach
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
229 950 zł
średnio 114 975 zł na część
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jak często FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1LUX MED SP. Z O.O. Z214,58 mln zł
Z kim konkuruje FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, do konkurenta |
|---|---|---|
| STOWARZYSZENIE POMOCY KRĄGNowe Miasto nad Wartą | 1 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 229 950 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Świadczenia usługi schronienia w formie schroniska i noclegowni dla osób bezdomnych z terenu Miasta i Gminy Kórnik oraz prowadzenie i zapewnienie miejsc w mieszkaniach treningowych lub wspomaganych.WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 1 - Świadczenie usług schronienia w formie s… | Urząd Miasta I Gminy Kórnik |
Najczęściej zadawane pytania o FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,
Ile przetargów wygrał FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,?
Od 2 grudnia 2025 do 9 grudnia 2025 FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 2 z nich (100%). Łącznie to 2 wygrane części o wartości 229 950 zł.
Jaki jest NIP firmy FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM,?
NIP firmy FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, to 785-126-43-98. Siedziba firmy: Nochowo.
U jakich zamawiających FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, wygrywa przetargi?
Najwięcej części FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, wygrał u zamawiających: Opssrodawlkp, Urząd Miasta I Gminy Kórnik.
Z kim konkuruje FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, w przetargach?
W tych samych postępowaniach co FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, najczęściej startują: STOWARZYSZENIE POMOCY KRĄG, STOWARZYSZENIE POMOCY WZAJEMNEJ KRAG. Z firmą STOWARZYSZENIE POMOCY KRĄG spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM, ma w kategoriach: , .
