FUNDACJA INSTYTUT LUDZI
Rokietnica, wielkopolskie · NIP 781-208-56-39
Od 11 lutego 2026 do 11 lutego 2026 FUNDACJA INSTYTUT LUDZI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 23 700 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
23 700 zł
średnio 23 700 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często FUNDACJA INSTYTUT LUDZI bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się FUNDACJA INSTYTUT LUDZI
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ, SP. Z O.O.207,55 mln zł
- 2ENERGA - OBRÓT S.A.138,12 mln zł
Z kim konkuruje FUNDACJA INSTYTUT LUDZI w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: FUNDACJA INSTYTUT LUDZI do konkurenta |
|---|---|---|
| AUTOSPEC AGATA JANKOWIAK | 1 | 1 : 0 |
Którzy zamawiający wybierają oferty FUNDACJA INSTYTUT LUDZI
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 23 700 zł |
W których województwach FUNDACJA INSTYTUT LUDZI wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi FUNDACJA INSTYTUT LUDZI
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| „Warsztaty grupowe dla rodzin wspierające funkcje wychowawcze lub warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców”Centrum Usług Społecznych W Rokietnicy · wielkopolskie | 1 | 23 700 zł | 11.02.2026 |
W jakich przetargach startował FUNDACJA INSTYTUT LUDZI
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Warsztaty grupowe dla rodzin wspierające funkcje wychowawcze lub warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców”WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Warsztaty grupowe dla rodzin wspierające funkcje w… | Centrum Usług Społecznych W Rokietnicy | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o FUNDACJA INSTYTUT LUDZI
Ile przetargów wygrał FUNDACJA INSTYTUT LUDZI?
Od 11 lutego 2026 do 11 lutego 2026 FUNDACJA INSTYTUT LUDZI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 23 700 zł.
Jaki jest NIP firmy FUNDACJA INSTYTUT LUDZI?
NIP firmy FUNDACJA INSTYTUT LUDZI to 781-208-56-39. Siedziba firmy: Rokietnica.
U jakich zamawiających FUNDACJA INSTYTUT LUDZI wygrywa przetargi?
Najwięcej części FUNDACJA INSTYTUT LUDZI wygrał u zamawiających: Centrum Usług Społecznych W Rokietnicy.
Z kim konkuruje FUNDACJA INSTYTUT LUDZI w przetargach?
W tych samych postępowaniach co FUNDACJA INSTYTUT LUDZI najczęściej startują: AUTOSPEC AGATA JANKOWIAK. Z firmą AUTOSPEC AGATA JANKOWIAK spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach FUNDACJA INSTYTUT LUDZI bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części FUNDACJA INSTYTUT LUDZI ma w kategoriach: Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste.
W jakim województwie FUNDACJA INSTYTUT LUDZI wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części FUNDACJA INSTYTUT LUDZI przypada na województwo wielkopolskie.