FUNDACJA EFEKT MOTYLA
Kielce · NIP 959-185-32-12
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Dane od 1 marca 2025 do 1 sierpnia 2026
- Postępowania
- 16
- Wygrane postępowania
- 14
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FUNDACJA EFEKT MOTYLA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Hda - Centrum Szkolenia, Doradztwa Finansowego I Biznesu Hubert Durlik
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 205 480 złStowarzyszenie Youth Human Impact
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Hda - Centrum Szkolenia, Doradztwa Finansowego I Biznesu Hubert Durlik | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FUNDACJA EFEKT MOTYLA.
- KONSORCJUM NAUKOWO- EDUKACYJNE S.A.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KOMBUD SP. Z O.O. OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- VERITUM - CENTRUM SZKOLENIOWE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO FACTORY TALENT PIOTR NOWACZEK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 1/KIS9.1/2026ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Indywidualne wsparcie psychologiczne, Opracowanie Indywidualnej Ścieżki Reintegracji - p… | Stowarzyszenie Youth Human Impact |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FUNDACJA EFEKT MOTYLA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FUNDACJA EFEKT MOTYLA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 16
- Postępowania
- 14
- Wygrane
- 87.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 1/KIS9.1/2026ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FUNDACJA EFEKT MOTYLA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu