FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 stycznia 2026 do 26 czerwca 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 280 000 złFundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- NOWOCZESNY OŚRODEK EDUKACJI ANNA RATUSZNIAK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- B2B-SALES DOMINIK RUSINIAK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SOFTRONIC SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- CONSTECH DARIUSZ PIETER1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 10/05.04/NKTS/2026 w oparciu o zasadę konkurencyjnościŚląskieZobacz, z kim konkurował | Szkolenie z zakresu kadr i płac z uwzględnieniem a…, Szkolenie z zakresu rachunkowości z elementami ksi… | Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usługi zorganizowania i przeprowadzenia szkolenia dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach z zakresu: „Obsługa programu MS Excel”ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ
Ile przetargów wygrał FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ?
FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ wygrał 4 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 523 000 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 stycznia 2026 do 26 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ to 280 000 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia.
W jakich branżach FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty FUNDACJA ANIMACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMII SPOŁECZNEJ, znajdują się m.in. Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia, . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
