FOODCRAFTERS S.C.
Rzeszów · NIP 517-039-70-74
Dane od 25 lipca 2025 do 25 lipca 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FOODCRAFTERS S.C. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Największa z ostatnich wygranych
- 33 984 złRzeszowski Dom Kultury
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FOODCRAFTERS S.C..
- PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO -HANDLOWO -USTUGOWE KRIS KRYSTYNA CURYŁO1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MMK MONIKA KRAUS MALGORZATA KULIG - DYMACZ SPÓŁKA CYWILNA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- DELI BISTRO MONIKA KRAUS MAŁGORZATA KULIG - DYMACZ, SPÓŁKA CYWILNA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FIRMA HANDLOWO-USLUGOWA DOREX DOROTA WIATER1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- STAR TEAM DARIUSZ WIGLUSZ
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Usługa cateringowa zbiorowego żywienia podczas półkolonii zimowych w Rzeszowskim Domu KulturyPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Rzeszowski Dom Kultury | 12 stycznia 2023 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FOODCRAFTERS S.C. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FOODCRAFTERS S.C. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NA WYNAJĘCIE POWIERZCHNI NA TERENIE UNIWERSYTECKIEGO SZPITALA KLINICZNEGO im. Fryderyka Chopina w RzeszowiePodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FOODCRAFTERS S.C. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Do firmy FOODCRAFTERS S.C. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II