FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW
Ciechocinek, kujawsko-pomorskie · NIP 891-109-61-73
Od 30 stycznia 2025 do 28 lipca 2026 FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW złożył oferty w 13 postępowaniach i wygrywał przetargi u 9 zamawiających, łącznie za 21,88 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów).
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
13
z ofertą firmy
Złożone oferty
15
osobno na każdą część
Wygrane części
11
w 9 postępowaniach
Skuteczność
69,2%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
21,88 mln zł
średnio 1,99 mln zł na część
Zamawiający
9
z co najmniej jedną wygraną
Jak często FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1POLREGIO S.A.1,78 mld zł
- 2POCZTA POLSKA S.A.1,67 mld zł
Z kim konkuruje FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW do konkurenta |
|---|---|---|
| ALFA BUS SP. Z O.O.Kielce | 2 | 0 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 2 | 100% | 19,33 mln zł | |
Ostatnio wygrane przetargi FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Świadczenie usługi przewozowej w zakresie dowożenia uczniów z niepełnosprawnościami zamieszkałych na terenie gminy Pszczółki do szkół i placówek specjalnych oraz ich odwożenia do miejsca zamieszkaniaGmina Pszczółki · pomorskie | 2 | 362 365 zł | 28.07.2026 |
| Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Miejskiej Tczew do placówek oświatowych w celu realizacji obowiązku szkolnego i naukiGmina Miejska Tczew · pomorskie | 1 | 250 400 zł | 15.07.2026 |
W jakich przetargach startował FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usługi przewozowej w zakresie dowożenia uczniów z niepełnosprawnościami zamieszkałych na terenie gminy Pszczółki do szkół i placówek specjalnych oraz ich odwożenia do miejsca zamieszkaniaPomorskieZobacz, z kim konkurował | Część 1, Część 3 | Gmina Pszczółki | Wygrana |
Najczęściej zadawane pytania o FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW
Ile przetargów wygrał FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW?
Od 30 stycznia 2025 do 28 lipca 2026 FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW złożył oferty w 13 postępowaniach i wygrał 9 z nich (69,2%). Łącznie to 11 wygranych części o wartości 21,88 mln zł.
Jaki jest NIP firmy FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW?
NIP firmy FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW to 891-109-61-73. Siedziba firmy: Ciechocinek.
U jakich zamawiających FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW wygrywa przetargi?
Najwięcej części FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW wygrał u zamawiających: Gmina Miasta Gdańska, Zarząd Transportu Miejskiego W Gdańsku, Gmina Pszczółki, Gmina Przemęt, Gmina Stęszew, Urząd Gminy W Elblągu, Urząd Gminy w Żórawinie.
Z kim konkuruje FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW w przetargach?
W tych samych postępowaniach co FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA MATEOBUS SŁAWOMIR TECŁAW najczęściej startują: , , , , , . Z firmą ALFA BUS spotkał się w 2 postępowaniach.

