FHU ELBRON BRONISŁAW GĄSIOREK
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 1 lutego 2026 do 1 lutego 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FHU ELBRON BRONISŁAW GĄSIOREK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- New Era Materials Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 814 383 złNew Era Materials Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FHU ELBRON BRONISŁAW GĄSIOREK.
- E-ELEKTROTECH SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- BLACK WATER ENERGIA S.A.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FIRMA USŁUGOWA AC- DC SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- F.H.U. AL - PEK STEVAN RISTOVSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PROTAR SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr NEM/04/02/2025 z dnia 03.02.2026 r. Wykonanie rozdzielnic elektrycznych wraz z podłączeniem – 2 sztukiMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Termin realizacji zamówienia: maks. do 17 kwietnia… | New Era Materials Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FHU ELBRON BRONISŁAW GĄSIOREK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FHU ELBRON BRONISŁAW GĄSIOREK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr NEM/04/02/2025 z dnia 03.02.2026 r. Wykonanie rozdzielnic elektrycznych wraz z podłączeniem – 2 sztukiMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FHU ELBRON BRONISŁAW GĄSIOREK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu