FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE
Dane od 1 stycznia 2026 do 1 stycznia 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ringer Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
- Najaktywniejszy region
- Wielkopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 136 401 złRinger Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ringer Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE.
- KÄRCHER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- APRIVA SP. Z O.O. SP. K.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- HYDRO-ELEKTRA ADRIAN LOBERMAJER1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE numer 2/2025 z dn. 15.01.2026Dostawa myjki ciśnieniowej do mycia rusztowańWielkopolskieZobacz, z kim konkurował | 2/2025 - dostawa myjki ciśnieniowej do mycia ruszt… | Ringer Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE numer 2/2025 z dn. 15.01.2026Dostawa myjki ciśnieniowej do mycia rusztowańWielkopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE
Ile przetargów wygrał FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?
FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 136 401 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 stycznia 2026 do 1 stycznia 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE to 136 401 zł – kontrakt udzielony przez Ringer Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa.
Dla jakich zamawiających pracuje FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, znajdują się m.in. Ringer Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
W jakim województwie FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części FALCH GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE przypada na województwo Wielkopolskie.