FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
24 108 zł
średnio 24 108 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Złożone oferty | Wygrane części | Wartość wygranych |
|---|---|---|---|
| paź 26 | 1 | 1 | 24 108 zł |
Jakiej wartości przetargi wygrywa FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
Którzy zamawiający wybierają oferty FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 24 108 zł |
Ostatnio wygrane przetargi FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe dotyczące sukcesywnej dostawy trumien w 2026 r.Zakład Gospodarki Komunalnej | 1 | 24 108 zł | 01.10.2026 |
W jakich przetargach startował FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe dotyczące sukcesywnej dostawy trumien w 2026 r.Zobacz, z kim konkurował | Zakład Gospodarki Komunalnej | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY
Ile przetargów wygrał FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY?
Od 1 października 2026 do 1 października 2026 FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 24 108 zł.
U jakich zamawiających FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY wygrywa przetargi?
Najwięcej części FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY wygrał u zamawiających: Zakład Gospodarki Komunalnej.
Jaki jest największy kontrakt FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY to 24 108 zł. Zamawiający: Zakład Gospodarki Komunalnej.
Jakie są opinie o FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY?
Mimira opisuje, jak FABRYKA TRUMIEN POROŻYŃSCY bierze udział w przetargach, na podstawie ogłoszeń o wyniku z BZP i TED: od 1 października 2026 do 1 października 2026 złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1. Opinii i recenzji wykonawców Mimira nie zbiera.