F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA
Od 5 października 2026 do 5 października 2026 F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA złożył oferty w 1 postępowaniu, ale nie wygrał jeszcze żadnej części.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
0
w 0 postępowaniach
Skuteczność
0%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
0
z co najmniej jedną wygraną
Jak często F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Złożone oferty | Wygrane części | Wartość wygranych |
|---|---|---|---|
| paź 26 | 1 | 0 | — |
Z kim konkuruje F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA do konkurenta |
|---|---|---|
| TRANS-CAMION DARIUSZ HANUSIAK SP.J.Tokarnia | 1 | 0 : 0 |
W jakich przetargach startował F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 – gmina i miasto Dobczyce, gmina Pcim i gmina RaciechowiceMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część nr 2 – Gmina Pcim | Zarząd Dróg Powiatowych W Myślenicach | Bez wygranej0/1 |
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Do firmy F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Budowa drogi leśnej od oddz. 212 a do 209 g w Leśnictwie Węglówka

Zimowe utrzymanie dróg gminnych oraz chodników na terenie Gminy Koniusza


AE/ZP-27-94/26 Dostawy środków myjących oraz dezynfekcyjnych - AE/ZP-27-94/26
Przygotowanie i wdrażanie Planu Produkcji i Obrotu na 2026 rok
Przetargi w pobliskich miastach
Najczęściej zadawane pytania o F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA
Ile przetargów wygrał F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA?
Od 5 października 2026 do 5 października 2026 F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 0 z nich (0%). Łącznie to 0 wygranych części o wartości —.
Z kim konkuruje F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA najczęściej startują: TRANS-CAMION DARIUSZ HANUSIAK SP.J., GREI DRÓG KRZYSZKOWICE , EDWARD RACZEK, SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RACIECHOWICACH, KONSORCJUM: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MADROG MACIEJ KAPTUR + PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MK MATRAB MICHAŁ KAPTUR. Z firmą TRANS-CAMION DARIUSZ HANUSIAK spotkał się w 1 postępowaniu.
Jakie są opinie o F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA?
Mimira opisuje, jak F.T.H.U. TRANS-KOP WOJCIECH ZIĘBA bierze udział w przetargach, na podstawie ogłoszeń o wyniku z BZP i TED: od 5 października 2026 do 5 października 2026 złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 0. Opinii i recenzji wykonawców Mimira nie zbiera.