Dane od 12 sierpnia 2026 do 4 września 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ERA DRONÓW SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Project Hub Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 995 złProject Hub Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Project Hub Sp. Z O.O. | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ERA DRONÓW SP. Z O.O..
- PIOTR BIŃKOWSKI3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PROPILOT ADAM ZIAJKIEWICZ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- EMIL ŚWIĄDER CENTRUM ANALIZ I SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- TPI SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 20/2026/ZSLŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NR 20/2026/ZSL | Project Hub Sp. Z O.O. | 12 sierpnia 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ERA DRONÓW SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ERA DRONÓW SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 25%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Usługę organizacji kursów zawodowych w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Powiecie Wielickim III w latach 2026/2027”MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ERA DRONÓW SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu