ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA
Warszawa · NIP 774-213-04-63
Główna działalność przetargowa: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania · Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Dane od 26 sierpnia 2025 do 1 stycznia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 316 602 złFundacja Na Rzecz Nauki Polskiej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA.
- APLAN MEDIA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- SMILE COMMUNICATION SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PROFEINA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- OLIVE MEDIA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- DOTPR SKOWRONEK ŁAŹNIEWSKI SP.J1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług public relations i doradztwa public relations dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP).MazowieckieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr 15/FENG/2025 | Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Świadczenie usług public relations i doradztwa public relations dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP).MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA
Ile przetargów wygrał ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA?
ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA wygrał 2 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 511 557 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 26 sierpnia 2025 do 1 stycznia 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA to 316 602 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej.
W jakich branżach ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ELŻBIETA PEŁKA CREATIVE SERVICES AGENCJA REKLAMOWA wygrywa w branżach: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania, Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
