SMILE COMMUNICATION SP. Z O.O.
Warszawa · NIP 527-313-16-66
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 0
- Wygrane części
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SMILE COMMUNICATION SP. Z O.O..
- AGENCJA REKLAMOWA RADNA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- INPLUS MEDIA ADAM MITURA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- RE58 S.A.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- REMARKABLE ONES SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MEDIA GROUP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SMILE COMMUNICATION SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SMILE COMMUNICATION SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr IPC-3_25 z dnia 5 marca 2025 r. - strategia komunikacji PRMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SMILE COMMUNICATION SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy SMILE COMMUNICATION SP. Z O.O. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego