ELWIR
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 1 października 2025 do 3 kwietnia 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ELWIR i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Borimex Zk Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 192 883 złBorimex Zk Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ELWIR.
- MM-PROJEKT MARIUSZ CZERKIES1 wspólne postępowanie · 6 wygranych części
- JPS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- 81722133121 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- SUPRA MATEUSZ KUŚNIERZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- LTB INSTALACJE1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| „Modernizacja budynku do potrzeb CBR” ZAPYTANIE OFERTOWE NR I4A/BORIMEX/SMART/2025 w ramach projektu nr FENG.01.01-IP.02-0740/23 pt. „Autonomiczna platforma terenowa”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Roboty elektryczne zgodnie z projektem | Borimex Zk Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ELWIR w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ELWIR wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Modernizacja budynku do potrzeb CBR” ZAPYTANIE OFERTOWE NR I4A/BORIMEX/SMART/2025 w ramach projektu nr FENG.01.01-IP.02-0740/23 pt. „Autonomiczna platforma terenowa”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ELWIR znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu