EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK
Czerwionka-Leszczyny · NIP 642-254-43-69
Główna działalność przetargowa: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii · Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego · Usługi w zakresie transportu drogowego
Dane od 26 marca 2025 do 20 lipca 2026
- Postępowania
- 6
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- NaN
- Największa z ostatnich wygranych
- 710 000 złTauron Ciepło Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
N | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK.
- PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "BAAG" RENCHEN, JOŃCZYK SP. JAWNA2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- BORIM PALIWA SP Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- UNIMOT PALIWA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- BEMAR SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- DROŚ SAWICKI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| 113/N/AD Usługi w zakresie kruszenia węgla handlowego dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – Zakład Górniczy Sobieski - w trybie uproszczonego przetargu nieograniczonegopolskaZobacz, z kim konkurował | — | Południowy Koncern Węglowy S.A. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 6
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| 113/N/AD Usługi w zakresie kruszenia węgla handlowego dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – Zakład Górniczy Sobieski - w trybie uproszczonego przetargu nieograniczonegopolskaZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK
Ile przetargów wygrał EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK?
EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK wygrał 4 części w 6 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 350 024 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 26 marca 2025 do 20 lipca 2026 firma złożyła oferty w 6 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK to 710 000 zł – kontrakt udzielony przez Tauron Ciepło Sp. Z O.O..
W jakich branżach EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień EKO-AGB PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA BUCHCIK wygrywa w branżach: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii, Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

