ECO-TERRE SP. Z O.O.
Kaława 72 · NIP 596-176-86-67
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego) · Roboty budowlane
Dane od 15 maja 2025 do 16 września 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ECO-TERRE SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Szczecinek
- Największa z ostatnich wygranych
- 387 900 złGmina Szczecinek
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ECO-TERRE SP. Z O.O..
- ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SP. Z.O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- LUX-SHINE SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ZAKŁAD USŁUG STUDZIENNYCH BERNARD MARIAN WÓJCIK SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PHU SZYMON GRZEBYSZAK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- JB GRAND SERWIS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości WierzchowoZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | Gmina Szczecinek | 30 czerwca 2025 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ECO-TERRE SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ECO-TERRE SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 25%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługi sprzątania pomieszczeń biurowych ZWiK Sp. z o.o. w Żarach przy ul. Bohaterów Getta 11 oraz przy ul. Piastowskiej 2 w ŻarachLubuskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ECO-TERRE SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o ECO-TERRE SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał ECO-TERRE SP. Z O.O.?
ECO-TERRE SP. Z O.O. wygrał 2 części w 8 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 775 800 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 25%.
Jakie są opinie o ECO-TERRE SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 15 maja 2025 do 16 września 2026 firma złożyła oferty w 8 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ECO-TERRE SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ECO-TERRE SP. Z O.O. to 387 900 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Szczecinek.
W jakich branżach ECO-TERRE SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ECO-TERRE SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego), Roboty budowlane, Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej), . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.