E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR
Główna działalność przetargowa: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dane od 31 marca 2025 do 23 lipca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centrum Pozyskiwania Funduszy I Przedsiębiorczości
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 101 844 złInstytut Psychiatrii I Neurologii
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Centrum Pozyskiwania Funduszy I Przedsiębiorczości | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR.
- CENTRUM TELEINFORMATYKI SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PGE OBRÓT S.A.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- BIOMAXIMA S.A.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- IDALIA LUDWIKOWSCY SP.J.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ZAKŁAD BADAWCZO- WDROŻENIOWY OŚRODKA SALMONELLA IMMUNOLAB SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa wyposażenia do pracowni teleinformatyki - pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów w ramach projektu „Rozwój CKZ w Nowym Sączu”.MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 1 | Centrum Pozyskiwania Funduszy I Przedsiębiorczości |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe 07/2026 dotyczące dostawy, instalacji, konfiguracji i uruchomienia centrali telefonicznej VoIP wraz z niezbędnym sprzętem, licencjami, wyposażeniem, szkoleniem oraz dokumentacją powdrożeniową.MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR
Ile przetargów wygrał E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR?
E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR wygrał 2 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 111 668 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 31 marca 2025 do 23 lipca 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR to 101 844 zł – kontrakt udzielony przez Instytut Psychiatrii I Neurologii.
W jakich branżach E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień E-TELECOM S. C. BOGUSŁAW BIAŁONOGA TOMASZ KUR wygrywa w branżach: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
