DIRECT STORE ANNA WŁODARCZYK
Łódź · NIP 727-257-13-93
Główna działalność przetargowa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 8 sierpnia 2025 do 1 września 2025
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DIRECT STORE ANNA WŁODARCZYK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Improdex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 97 724 złImprodex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Improdex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DIRECT STORE ANNA WŁODARCZYK.
- VTIT SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- TRECOM WROCŁAW SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- NEXT LEVEL IT SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- DATA EXPERTS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9.2/10.03 Zakup, dostawa i instalacja wysokowydajnego serwera – 1 szt.ŚląskieZobacz, z kim konkurował | wysokowydajny serwer - 1 szt. | Improdex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DIRECT STORE ANNA WŁODARCZYK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DIRECT STORE ANNA WŁODARCZYK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 9.2/10.03 Zakup, dostawa i instalacja wysokowydajnego serwera – 1 szt.ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DIRECT STORE ANNA WŁODARCZYK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu