DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK
Główna działalność przetargowa: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 września 2025 do 8 lipca 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Level Up
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 195 600 złTowarzystwo Altum, Programy Społeczno-Gospodarcze
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Level Up | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK.
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH ETOS1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AKADEMIA PROGRESU ALICJA ICIEK1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- FHU PROGRES AGNIESZKA KOZIARSKA-WILKOWIECKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- INPROGRESS SZKOLENIA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR /07.08/NGO z dnia 20.11.2025 r. „GO NGO! Program wsparcia organizacji z województwa podkarpackiego”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Szkol. pn. "Jak zbudować zaangażowany i stabilny z…, Szkolenie pn. "Budowanie wizerunku organizacji", Szkolenie pn. "Budżet obywatelski" +3 | Level Up |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 42.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 10 na przeprowadzenie szkoleń dla kadr zarządzających w ramach projektu pn. „Aktywni na EFS+”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK
Ile przetargów wygrał DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK?
DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK wygrał 11 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 271 540 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 42.9%.
Jakie są opinie o DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 września 2025 do 8 lipca 2026 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK to 195 600 zł – kontrakt udzielony przez Towarzystwo Altum, Programy Społeczno-Gospodarcze.
W jakich branżach DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień DH CONSULTING DOROTA KONIECZNA-HERDZIK wygrywa w branżach: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Usługi edukacyjne i szkoleniowe, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.