DEMBSKI NOWAK SP. Z O.O.
Poznań · NIP 782-267-42-83
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Dane od 22 maja 2025 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DEMBSKI NOWAK SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Miasto Poznań
- Największa z ostatnich wygranych
- 99 931 złMiasto Poznań
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DEMBSKI NOWAK SP. Z O.O..
- EXERGON SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PRZEDSIĘBIORSTWO MODERNIZACJI ENERGOOSZCZĘDNYCH PERITERM KONRAD KUSZNIERUK3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ERGOLIGHT SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- PAWEŁ ZARZYCKI - PERLEX2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- ECO-DORADZTWO TOMASZ SUMERA2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| FM.241-8/2025 Zapytanie ofertowe na wykonanie audytu energetycznego przedsiębiorstwapolskaZobacz, z kim konkurował | Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O. We Wrocławiu | 19 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DEMBSKI NOWAK SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DEMBSKI NOWAK SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 28.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| FM.241-8/2025 Zapytanie ofertowe na wykonanie audytu energetycznego przedsiębiorstwapolskaZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DEMBSKI NOWAK SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu