DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 1 marca 2025 do 1 września 2025
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji
- Najaktywniejszy region
- Zachodniopomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 155 360 złFundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ.
- KATARZYNA KRAWCZYK KATARZYNA KRAWCZYK-CHOMIAK5 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
- POINTS BERENIKA GOCŁOWSKA5 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- CENTRUM ROZWOJU I EDUKACJI SP. Z O.O. SP. K.4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FUNDACJA INSTYTUT EDUKACJI POZYTYWNEJ3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FUNDACJA KREATYWNEJ EDUKACJI EDUKREA3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 2/GRYFINO - „USŁUGI SZKOLENIOWE DLA NAUCZYCIELI”Tryb postępowania: Udzielenie zamówienia następuje zgodnie z zasadą konkurencyjności, o której mowa w pkt 3.2 Wytycznych dotyczące kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027ZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował | Szkol:Wykorzyst. narzędzi cyfrowych w nauczaniu -d… | Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 85.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 2/GRYFINO - „USŁUGI SZKOLENIOWE DLA NAUCZYCIELI”Tryb postępowania: Udzielenie zamówienia następuje zgodnie z zasadą konkurencyjności, o której mowa w pkt 3.2 Wytycznych dotyczące kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027ZachodniopomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ
Ile przetargów wygrał DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ?
DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ wygrał 10 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 335 143 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 85.7%.
Jakie są opinie o DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 1 września 2025 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ to 155 360 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji.
W jakich branżach DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień DC DORADZTWO-CONSULTING MONIKA JÓZEFOWICZ wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.