DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O.
Ruda Śląska · NIP 641-250-31-27
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Produkty chemiczne · Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Dane od 20 stycznia 2025 do 4 września 2026
- Postępowania
- 86
- Wygrane postępowania
- 26
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Specjalistyczny Szpital Nr 2 W Bytomiu
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 44 911 złCentralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O..
- MARPOL SZLENCKA SP. Z O.O.26 wspólnych postępowań · 22 wygrane części
- FIRMA HANDLOWA PRIMA SP. Z O O20 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- DAFIPAPIER" SP. Z O.O.18 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- PAWEŁ PINKOWSKI PPHU "ALGA14 wspólnych postępowań · 7 wygranych części
- MICRO-MAX” SP.J. JANUSZ GIZA, ANDRZEJ KUBALSKI13 wspólnych postępowań · 4 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Środki CzystościŚląskieZobacz, z kim konkurował | — | Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli | 22 sierpnia 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 86
- Postępowania
- 26
- Wygrane
- 30.2%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Przetarg nieograniczony pn. dostawa artykułów gospodarczych - 3 częściMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O.?
DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. wygrał 31 części w 86 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 800 390 zł. Oferty firmy wybrało 25 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 30.2%.
Jakie są opinie o DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 stycznia 2025 do 4 września 2026 firma złożyła oferty w 86 postępowaniach i wygrała 26. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. to 44 911 zł – kontrakt udzielony przez Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej.
W jakich branżach DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień DABEX KOŁODZIEJ I JĘCZMIONKA SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Produkty chemiczne, Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
