CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K.
Zabrze · NIP 631-102-22-19
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 1 września 2025 do 25 lipca 2026
- Postępowania
- 8
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego Sp. Z O.O.
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 4 mln złRecon Consulting Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego Sp. Z O.O. | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K..
- ROYAL SCHOOL CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- FORDEK SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- CENTRUM SZKOLEŃ DELTA SP. Z O.O. SP. K.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU WOJCIECH ZINKOLO1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KAZIMIERA KRYSTOSIAK „NA FALI”1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/RCON/5.16/2025Dot. wyboru wykonawcy świadczącego w ramach projektu pn.: „Nowe szanse na Śląskim rynku pracy” o nr FESL.05.16-IP.02-0C4H/24 usługi organizacji szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności zawodowe, szkoleń przygotowujących do egzaminów certyfikowanych, kursów IT oraz szkoleń umiejętności „miękkich” wraz z egzaminami certyfikującymi.ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Wybór wykonawców usług szkoleniowych wraz z egzami… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 8
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Realizacja szkoleń specjalistycznych dla strażaków z województwa opolskiegoOpolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K.
Ile przetargów wygrał CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K.?
CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. wygrał 6 części w 8 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 15,16 mln zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 75%.
Jakie są opinie o CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 września 2025 do 25 lipca 2026 firma złożyła oferty w 8 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. to 4 mln zł – kontrakt udzielony przez Recon Consulting Sp. Z O.O..
W jakich branżach CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K. wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K.?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty CENTRUM SZKOLENIOWO-DORADCZE DR KURNICKI SP.K., znajdują się m.in. , , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.