CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Druki i produkty podobne
Dane od 1 lipca 2025 do 19 marca 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 37 900 złFundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK.
- OŚRODEK SZKOLENIA, DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA KADR "KURSOR" SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- STOWARZYSZENIE SYNERGIA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO LUBLIN1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- WIOLETTA JAWORSKA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/ZK/SZ/MA/2025LubelskieZobacz, z kim konkurował | Szkolenie zawodowe | Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych | 1 grudnia 2025 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 80%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 3/ZK/SZ/MA/2025LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK
Ile przetargów wygrał CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK?
CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK wygrał 5 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 113 011 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 80%.
Jakie są opinie o CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lipca 2025 do 19 marca 2026 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK to 37 900 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych.
W jakich branżach CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR OMEGA MARCIN KUSIAK wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Druki i produkty podobne, Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.