CENTRALNA IZBA GOSPODARCZA
Rzeszów · NIP 813-391-43-58
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi w zakresie nieruchomości
Dane od 1 marca 2025 do 1 września 2026
- Postępowania
- 72
- Wygrane postępowania
- 68
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa CENTRALNA IZBA GOSPODARCZA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Stowarzyszenie Humaneo
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 36 060 złStowarzyszenie Humaneo
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Stowarzyszenie Humaneo | 16 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co CENTRALNA IZBA GOSPODARCZA.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ8 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- CENTRUM SZKOLEŃ I INNOWACJI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 3 wygrane części
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 30/KL/FELU.09.02 PRZEPROWADZANE W TRYBIE ZASADY KONKURENCYJNOŚCI w projekcie „Kompetentne lubelskie” nr FELU.09.02-IP.02-0110/24-00 realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PlusLubelskieZobacz, z kim konkurował | Szkolenie zawodowe wraz z egzaminem | Stowarzyszenie Humaneo |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z CENTRALNA IZBA GOSPODARCZA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często CENTRALNA IZBA GOSPODARCZA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 72
- Postępowania
- 68
- Wygrane
- 94.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 30/KL/FELU.09.02 PRZEPROWADZANE W TRYBIE ZASADY KONKURENCYJNOŚCI w projekcie „Kompetentne lubelskie” nr FELU.09.02-IP.02-0110/24-00 realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PlusLubelskie |
Nie przegap, gdy CENTRALNA IZBA GOSPODARCZA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu