CENTAURON SP. Z.O.O
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
0
w 0 postępowaniach
Skuteczność
0%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
—
suma kwot z ogłoszeń o wyniku
Zamawiający
0
z co najmniej jedną wygraną
Z kim konkuruje CENTAURON SP. Z.O.O w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: CENTAURON SP. Z.O.O do konkurenta |
|---|---|---|
| SOLTRADO SP. Z O.O.Grudziądz | 1 | 0 : 1 |
W jakich przetargach startował CENTAURON SP. Z.O.O
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Nabycie, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznejKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | nabycie, montaż i uruchomienie instalacji fotowolt… | Hotel Marusza Piotr Ponikowski | Bez wygranej0/1 |
Otwarte przetargi w Polsce
Do firmy CENTAURON SP. Z.O.O nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
„ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU BRANIEWSKIEGO”

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gm. Miedzichowo i gm. Zbąszyń w sezonie 2026/2027




d4/21/10/2026 Baterie DeWalt 18V
Szacunek wartości dot.. „Sukcesywne sprawdzenia, legalizacja wodomierzy"

Wykonanie usługi serwisowej oklejarki do opraw miękkich AK-170
Najczęściej zadawane pytania o CENTAURON SP. Z.O.O
Ile przetargów wygrał CENTAURON SP. Z.O.O?
Od 2025 roku CENTAURON SP. Z.O.O złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 0 z nich (0%). Łącznie to 0 wygranych części o wartości —.
Z kim konkuruje CENTAURON SP. Z.O.O w przetargach?
W tych samych postępowaniach co CENTAURON SP. Z.O.O najczęściej startują: SOLTRADO SP. Z O.O., WP ENERGY SP. Z O.O., PV HUNTER SP. Z O.O.. Z firmą SOLTRADO spotkał się w 1 postępowaniu.
