C-FOOD POLSKA SP. Z O.O.
Łódź · NIP 947-198-85-76
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi naprawcze i konserwacyjne
Dane od 10 lipca 2026 do 16 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa C-FOOD POLSKA SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Unknown
- Największa z ostatnich wygranych
- 595 835 złMiasto Bielsko-Biała Urząd Miejski W Bielsku-Białej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
U | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co C-FOOD POLSKA SP. Z O.O..
- MARCIN ALEKSANDROWICZ BE1 TRANSPORT1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- HUT-PUS S.A. 31-752 KRAKÓW, MROZOWA 11 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PRYWATNA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO I TRANSPORTU SANITARNEGO NIKO-MED OSKAR MACHOWSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KEYR SOLUTIONS KRYSTIAN BATOR1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- LUNCHERBOX SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Najem 2 m2 powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na ustawienie automatu samoinkasującego z ciepłymi posiłkamipolskaZobacz, z kim konkurował | — | Unknown | 10 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z C-FOOD POLSKA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często C-FOOD POLSKA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 37/2026 na świadczenie usług odbioru i transportu materiału biologicznego na terenie m.st Warszawy i okolic (do 30km)MazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy C-FOOD POLSKA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu