BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI
Od 16 marca 2026 do 16 marca 2026 BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 187 675 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Roboty budowlane.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
187 675 zł
średnio 187 675 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
- Roboty budowlane100%
Kto wygrywa przetargi w kategorii Roboty budowlane
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1STRABAG SP. Z O.O.6,88 mld zł
- 2BUDIMEX S.A.5,3 mld zł
- 3ZUE S.A.
Z kim konkuruje BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI do konkurenta |
|---|---|---|
| RBT SP. Z O.O.Koscierzyna | 1 | 1 : 2 |
Którzy zamawiający wybierają oferty BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 187 675 zł |
W których województwach BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie gminy BrusyGmina Brusy · pomorskie | 1 | 187 675 zł | 16.03.2026 |
W jakich przetargach startował BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie gminy BrusyPomorskieZobacz, z kim konkurował | Część 4 | Gmina Brusy | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI
Ile przetargów wygrał BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI?
Od 16 marca 2026 do 16 marca 2026 BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 187 675 zł.
U jakich zamawiających BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej części BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI wygrał u zamawiających: Gmina Brusy.
Z kim konkuruje BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI w przetargach?
W tych samych postępowaniach co BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI najczęściej startują: RBT SP. Z O.O., ELEKTRO-CAL SP. Z O.O.. Z firmą RBT spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI ma w kategoriach: Roboty budowlane.
W jakim województwie BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części BRUS-KOP PRZEMYSŁAW DRĄŻKOWSKI przypada na województwo pomorskie.