BROWAR OSJAN DARIUSZ OSIAK
Dane od 3 czerwca 2025 do 3 czerwca 2025
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BROWAR OSJAN DARIUSZ OSIAK.
- NO 1 EVENTY IZABELA CENDROWICZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KINGS' EVENTS SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- BEER O'CLOCK DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BROWAR OSJAN DARIUSZ OSIAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BROWAR OSJAN DARIUSZ OSIAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA PRZYZNANIE: WYŁĄCZNOŚĆ OBSŁUGI W ZAKRESIE GASTRONOMII I SPRZEDAŻY NAPOJÓW PODCZAS FESTYNU REKREACYJNO-KULTURALNEGO POD NAZWĄ „ŚWIĘTO WISZNIC" W DNIU 27 LIPCA 2025 R.LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BROWAR OSJAN DARIUSZ OSIAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Do firmy BROWAR OSJAN DARIUSZ OSIAK nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Modernizacja energetyczna budynków publicznych na terenie MOF Zamość



Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce