BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK
Tarnobrzeg · NIP 867-101-98-29
Główna działalność przetargowa: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 10 kwietnia 2025 do 2 września 2026
- Postępowania
- 78
- Wygrane postępowania
- 23
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 372 910 złBiałystok
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK.
- MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE51 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- COUNTRY TRAVEL MAŁGORZATA FIRLEJCZYK38 wspólnych postępowań · 15 wygranych części
- SUN & MORE SP. Z O.O.36 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
- BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SP. Z O.O.33 wspólne postępowania · 14 wygranych części
- INVENTUM SP Z O.O.25 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Przedmiotem zamówienia jest organizacja 3-dniowej wycieczki do Krakowa dla uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie w dn. 05-07.10.2026 r.Zapytanie ofertowe 03/08/2026/LODolnośląskieZobacz, z kim konkurował | 3-dn. wycieczka do Krakowa dla 33 osób z II LO Dzi… | Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 78
- Postępowania
- 23
- Wygrane
- 29.5%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługa zorganizowania wycieczki na Węgry dla pracowników UMCSLubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK
Ile przetargów wygrał BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK?
BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK wygrał 30 części w 78 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,99 mln zł. Oferty firmy wybrało 15 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 29.5%.
Jakie są opinie o BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 10 kwietnia 2025 do 2 września 2026 firma złożyła oferty w 78 postępowaniach i wygrała 23. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK to 372 910 zł – kontrakt udzielony przez Białystok.
W jakich branżach BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BIURO TURYSTYCZNE " POLTUR " - KAZIMIERZ PUK wygrywa w branżach: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów), Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
