BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Usługi w zakresie nieruchomości
Dane od 9 kwietnia 2026 do 28 sierpnia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centrum Usług Społecznych w Sułowie
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 6150 złUggoraj
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
CU | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA.
- STANMAR" MARIA STANISLAWEK USŁUGI GEODEZYJNE3 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- AWIATO PRZEMYSŁAW DYRDA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- GEO PERFEKT DAMIAN KLUZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZAŃ BIURO GEODEZYJNO-PRAWNE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ZAŃ SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie rozgraniczenia działekLubelskieZobacz, z kim konkurował | Uggoraj | 16 lipca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Wykonanie prac geodezyjnych dotyczących rozgraniczenia nieruchomości stanowiących własność osób fizycznych położonych w miejscowości Deszkowice Pierwsze, gmina SułówNaNZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA
Ile przetargów wygrał BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA?
BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA wygrał 2 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 11 150 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 9 kwietnia 2026 do 28 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA to 6150 zł – kontrakt udzielony przez Uggoraj.
W jakich branżach BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA wygrywa w branżach: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Usługi w zakresie nieruchomości. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty BIURO GEODEZYJNE S.C. A. MYSZKOWIAK, J. PIECHOTA, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.