BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE
Konin, wielkopolskie · NIP 665-000-20-30
Od 15 grudnia 2025 do 24 lipca 2026 BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za 25,09 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi udzielania kredytu.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
3
z ofertą firmy
Złożone oferty
3
osobno na każdą część
Wygrane części
2
w 2 postępowaniach
Skuteczność
66,7%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
25,09 mln zł
średnio 12,54 mln zł na część
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jak często BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A.484,92 mln zł
- 2LODZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.272,95 mln zł
Z kim konkuruje BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE do konkurenta |
|---|---|---|
| REJONOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W MALANOWIEMalanów | 1 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 24,29 mln zł | |
Ostatnio wygrane przetargi BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Krzymów i jednostek organizacyjnych Gminy na lata 2026-2029”WielkopolskieZobacz, z kim konkurował | — | Gmina Krzymów | Bez wygranej0/1 |
Najczęściej zadawane pytania o BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE
Ile przetargów wygrał BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE?
Od 15 grudnia 2025 do 24 lipca 2026 BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrał 2 z nich (66,7%). Łącznie to 2 wygrane części o wartości 25,09 mln zł.
Jaki jest NIP firmy BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE?
NIP firmy BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE to 665-000-20-30. Siedziba firmy: Konin.
U jakich zamawiających BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE wygrywa przetargi?
Najwięcej części BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE wygrał u zamawiających: Gmina Golina, Gmina I Miasto Tuliszków.
Z kim konkuruje BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE w przetargach?
W tych samych postępowaniach co BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE najczęściej startują: REJONOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W MALANOWIE. Z firmą REJONOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W MALANOWIE spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE ma w kategoriach: Usługi finansowe i ubezpieczeniowe.
W jakim województwie BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części BANK SPÓŁDZIELCZY W KONINIE przypada na województwo .

