AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ
Dane od 25 listopada 2025 do 5 grudnia 2025
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ.
- FLEXIBLE INDUSTRY SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- DMCONTROL DANIEL MENDAK1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AP POMP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- RS CONTROLS SP. Z O.O.,1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- STEON JAROSŁAW KRYSA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 7_FEOP.01.01-IP.01-0031/23 - Zakup, montaż i uruchomienie szafy elektrycznej zasilania napędów wyposażonej w układ sterowania oraz pomiaru podstawowych parametrów elektrycznych.OpolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Do firmy AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód

Oczyszczalnia biologiczna w LSRG Zielona Góra - Babimost

„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”
Przetargi w pobliskich miastach
Najczęściej zadawane pytania o AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ
Ile przetargów wygrał AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ?
AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ wygrał 0 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 25 listopada 2025 do 5 grudnia 2025 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA AREMUS ARKADIUSZ MUSIAŁ znajdziesz w Mimira analiza rynku.

