DMCONTROL DANIEL MENDAK
Główna działalność przetargowa: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) · Maszyny przemysłowe · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 1 grudnia 2025 do 28 stycznia 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa DMCONTROL DANIEL MENDAK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ofama Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Opolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 35 658 złOfama Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Ofama Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co DMCONTROL DANIEL MENDAK.
- KUSZ SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AP POMP SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- RS CONTROLS SP. Z O.O.,1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- AXTER ADRIAN KOWALSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- STEON JAROSŁAW KRYSA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 8_FEOP.01.01-IP.01-0031/23 dotyczące zaprojektowania, wykonania, dostawy, oprogramowania oraz uruchomienia kompletnego układu zasilania i sterowania silnikami wzbudników wibracyjnych, zrealizowanego w formie szafy sterowniczej.OpolskieZobacz, z kim konkurował | Układu zasilania i sterowania | Ofama Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z DMCONTROL DANIEL MENDAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często DMCONTROL DANIEL MENDAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 8_FEOP.01.01-IP.01-0031/23 dotyczące zaprojektowania, wykonania, dostawy, oprogramowania oraz uruchomienia kompletnego układu zasilania i sterowania silnikami wzbudników wibracyjnych, zrealizowanego w formie szafy sterowniczej.OpolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy DMCONTROL DANIEL MENDAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu