ASCO SECURITY SP. Z O.O.
Wrocław · NIP 894-310-61-82
Główna działalność przetargowa: Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny · Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny · Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Dane od 1 grudnia 2025 do 29 maja 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ASCO SECURITY SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Ugk
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 216 213 złUgk
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ASCO SECURITY SP. Z O.O..
- SILEZJAN SYSTEM SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- EKOTRADE SP. Z O.O., UL. MELOMANÓW 4, 00-712 WARSZAWA – LIDER1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- KONSORCJUM FIRM: FM INTEGRATED SOLUTIONS SP. Z O.O. (DAWNIEJ IMPEL SAFETY SP. Z O.O.) – LIDER KONSORCJUM, IMPEL FACILITY SERVICES SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- X-COMFORT MATEUSZ DYMSKI1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Dostawa, montaż i uruchomienie kamer monitoringu wizyjnego Gminy KobierzyceDolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Ugk | 1 grudnia 2025 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ASCO SECURITY SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ASCO SECURITY SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa polegająca na zapewnieniu służby patrolowej ze wsparciem grupy interwencyjnej oraz obsłudze telefonu alarmowego dla potrzeb Gminy KobierzyceDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ASCO SECURITY SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o ASCO SECURITY SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał ASCO SECURITY SP. Z O.O.?
ASCO SECURITY SP. Z O.O. wygrał 1 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 216 213 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o ASCO SECURITY SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 grudnia 2025 do 29 maja 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ASCO SECURITY SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ASCO SECURITY SP. Z O.O. to 216 213 zł – kontrakt udzielony przez Ugk.
W jakich branżach ASCO SECURITY SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ASCO SECURITY SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny, Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny, Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
