AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 stycznia 2026 do 25 sierpnia 2026
- Postępowania
- 12
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego Nr 1 W Raciborzu
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 14 500 złFundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego Nr 1 W Raciborzu | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ4 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- BUSINESS TRAINING CENTER SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- AKADEMIA EDUKACJI KLAUDIA BEKER2 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- CENTRUM SZKOLENIOWE OMEGA ŁUKASZ DYBAŁA2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zawodowcy z pasją w CKZiU nr 1 w RaciborzuŚląskieZobacz, z kim konkurował | FLORYSTA | Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego Nr 1 W Raciborzu | 29 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 12
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr FESL/0BC8/JPL/03 - organizacja i przeprowadzenie kursu języka polskiego dla 60 uczestników/czek Projektu (dalej UP) w wymiarze 120 godzin / osoba wraz z przeprowadzeniem walidacji potwierdzającej nabyte kompetencje.ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH
Ile przetargów wygrał AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH?
AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH wygrał 4 części w 12 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 33 700 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 stycznia 2026 do 25 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 12 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH to 14 500 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia.
W jakich branżach AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH, znajdują się m.in. , , , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.

