10.20/8/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 10.20/8/2026 w przedmiocie realizacji szkoleń z zakresu związanych z podjęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej, w ramach projektu „Przedsiębiorcze Śląskie”
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Czesc 1 Część I - realizacja szkoleń dotyczących podjęcia i prowadzenia działalności gospodarczej dla 30 uczestników projektu „Przedsiębiorcze Śląskie" (+/- 3 osoby) Przedmiotem zamówienia jest realizacja szkoleń dotyczących podjęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, skierowanych do 30 uczestników projektu „Przedsiębiorcze Śląskie" (+/- 3 osoby) Szkolenia stanowią integralny element kompleksowego wsparcia dla osób przewidzianych do zwolnienia, zagrożonych zwolnieniem lub zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika po 28 maja 2021 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

HBT/47804/2026 - ŚRUBA + PODKŁADKA
HBT/47831/2026 - Miara zwijana STANLEY 0-30-497 5m



HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
