ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
Bielawa · NIP 882-211-73-82
Główna działalność przetargowa: Roboty budowlane · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dane od 1 lutego 2026 do 29 sierpnia 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 342 618 złFundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA.
- WESBUD, JADWIGA WESOŁOWSKA2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- DAM-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAMIAN WĄCHAŁA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ANES ANNA ESTKO-ŻAMOJCIN1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- PERSEY SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE 2/WiN/FRES/2026DolnośląskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE 2/WiN/FRES/2026 | Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej | 22 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 40%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Przebudowa lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Bielawa zlokalizowanych w budynkach przy ul. Małej 2 i Wodnej 26 w BielawieDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
Ile przetargów wygrał ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA?
ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA wygrał 2 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 539 100 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 40%.
Jakie są opinie o ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 lutego 2026 do 29 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA to 342 618 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej.
W jakich branżach ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA wygrywa w branżach: Roboty budowlane, Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.