ART LIFE AGNIESZKA JAROSZ
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 2 czerwca 2026 do 2 czerwca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ART LIFE AGNIESZKA JAROSZ i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 25 000 złFundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co ART LIFE AGNIESZKA JAROSZ.
- AS EDUKACJA MARCIN BATKO ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 12/05.04/NKTS/2026 w oparciu o zasadę konkurencyjnościŚląskieZobacz, z kim konkurował | Szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i prof… | Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ART LIFE AGNIESZKA JAROSZ w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ART LIFE AGNIESZKA JAROSZ wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 12/05.04/NKTS/2026 w oparciu o zasadę konkurencyjnościŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ART LIFE AGNIESZKA JAROSZ znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu